Zimny prysznic w Duninowie.

Mecz 24 kolejki pomiędzy zespołami WISŁA Nowy Duninów – ŚWIT Staroźreby miał jednego faworyta . Drużyna gospodarzy rozpoczęła spotkanie bardzo asekuracyjnie cofnięta pod własną bramkę, przeprowadzając groźne kontry .

Nasi piłkarze prowadzili aktywną grę, zagrażając bramce gospodarzy. W pierwszej połowie mogliśmy zdobyć dwa gole po strzałach Michała Sobczaka i Łukasza Kaweckiego, ale piłka lądowała w rękawicach bramkarza z Duninowa .

W 42 minucie po precyzyjnie wykonanym rzucie rożnym Damian Tyska strzałem z głowy wyprowadza zespół WISŁY na prowadzenie 1:0 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa .

W drugiej części spotkania również zespół Świtu był stroną dominującą, atakując świetnie broniących się piłkarzy drużyny z Duninowa . Po jednej z kontr w 60 minucie i strzale z dystansu nasz bramkarz wybija piłkę przed siebie i w walce z napastnikiem WISŁY fauluje go, a sędzia dyktuje rzut karny . Szczęśliwym egzekutorem okazał się Grzegorz Krzewicki, który podwyższył wynik meczu na 2:0 .

Nasi piłkarze próbowali za wszelką cenę zmienić niekorzystny dla siebie wynik . W 88 minucie Konrad Subocz pewnym technicznym uderzeniem z 16 metra umieszcza piłkę w siatce bramki i jest 2:1 . Do końca meczu wynik nie uległ zmianie choć nasi piłkarze stworzyli kilka groźnych sytuacji.

Po serii zwycięstw przychodzi słabszy mecz z teoretycznie łatwiejszym przeciwnikiem . Wierzymy w naszą drużynę , która zrehabilituje się po porażce i osiągnie korzystne wyniki w dwóch ostatnich kolejkach sezonu 2015/16 plasując się w czubie tabeli .

Adam Ablewski- Arkadiusz Wróblewski, Patryk Janiszewski, Damian Kołeczek, Adrian Grabowski- Łukasz Kawecki, Mateusz Ziarko (Kamil Szpeflik), Jarosław Unierzyski, Adrian Kinalski (Kamil Jędrzejewski)- Michał Sobczak, Konrad Subocz
Rezerwowi: Tomasz Karpiński, Marcin Jarzyński