Zapowiedź meczu III kolejki ligi okręgowej: ULKS CIÓŁKOWO vs ŚWIT STAROŹREBY

Już dzisiaj w sobotnie popołudnie o godzinie 16:00 zawodnicy Świtu wybiegną na boisko w Ciółkowie, aby zmierzyć się w trzeciej kolejce tego sezonu z zawodnikami ULKS Ciółkowo.

Nasi przeciwnicy w poprzednim sezonie uplasowali się na 11 pozycji. W ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe Spójnię Mała Wieś 3-0.

Jest to derbowy pojedynek, z którego ostatnio zwycięsko wyszli gospodarze dzisiejszego spotkania pokonując Świt 1-0. Miejmy nadzieję, że po ostatnim remisie z Unią Czermno zawodnicy ze Staroźreb przywiozą komplet punktów z sąsiedniego Ciółkowa.

Arbitrem Głównym będzie Grzegorz Gomułka, natomiast na bokach pomagać mu będą Maciej Żłobecki oraz Michał Ostrowski.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

03.09.2016, godz. 16.00

Ciółkowo

Już dzisiaj w sobotnie popołudnie o godzinie 17:00 zawodnicy Świtu wybiegną na boisko w Czermnie aby zmierzyć się w ostatnie kolejce tego sezonu z zawodnikami Unii. Podopieczni Mariusza Unierzyskiego aby utrzymać bardzo dobrą pozycję w tabeli nie mogą przegrać spotkania. Drużyna przeciwna to obecnie 7 zespół Ligi Okręgowej, która posiada w swojej kadrze najlepszego strzelca sezonu Damiana Sztendora (34 bramki). Miejmy nadzieję, że zawodnicy Świtu nie dadzą powiększyć zdobyczy bramkowej napastnikowi Unii i przywiozą cenne 3 punkty do Staroźreb utrzymując 3 pozycję w tabeli. (http://switstarozreby.futbolowo.pl)